PROJELERİMİZ

1) Yapacağımız bütün işlerimizi, hizmetlerimizi sizlerle istişare ederek, “Akıl akıldan üstündür.” anlayışıyla sizlere danışarak fikirlerinizi alacağız ve fikirlerinizi tecrübelerimizle birleştirerek adımlarımızı ona göre atacağız.
2) Hizmetlerimizi sunarken hepinize eşit ve adil davranacağız.
3) Yaptığımız bütün işlerimiz açık-seçik olacak, yani şeffaflık temel prensibimiz olacak.
4) Gençlerimizin önünün açılması için ve onların iş bulmalarının ve istihdamlarının sağlanması için azami gayret içerisinde olacağız.
Kıymetli Kardeşlerim,
5) Beldemizin okulunun fizikî şartlarının iyileştirilmesi, tamir ve tadilatının yapılması hususlarında katkı sağlayacağız.
6) Çocuklarımızın eğitimleri ve geleceklerinin hazırlanması için maddî ve manevî destek sağlayacağız.
7) Çevre köylerimizle de gerekli koordinasyonu sağlayarak beldemize lise açılması için çalışma yapacağız.
8) Gençlerimizin, futbolun yanında farklı branşlarda da spor yapmalarına imkan sağlayacak spor mekanları oluşturacağız. Mevcut futbol sahasını iyileştireceğiz. Ayrıca yaz–kış, gece–gündüz kullanılabilecek şekilde kapalı halı saha inşa edeceğiz.
9) Beldemizdeki mevcut caminin bakım ve onarımını yapacağız. Camimizin tuvalet ve şadırvanlarını yenileyeceğiz.
10) Beldemize ikinci bir camiyi her zaman bir ihtiyaç olarak gördüm. 30 Mart’tan sonra ilk iş olarak beldemize özel mimarî ile projelendirilmiş şirin bir cami inşa edilmesi için çalışmalar başlatacağız.
11) Beldemizin, yaylamızın ve meralarınızın tarım ve hayvancılık potansiyelini dikkate alarak tarım ve hayvancılık alanında Merkezî İdareden de destekler alarak projeler yapacağız.
12) Yaylamız, bizim canımızdır, ortak değerimizdir. Onun için yaylamızın yoluyla, camisiyle ve suyuyla ilgileneceğiz ve ayrıca yayladaki camiye yeni tuvalet ve şadırvan yapacağız.
13) Mevcut imarlı alanlara ilave yeni alanları imara açarak bu alanların imar planlarını yapacağız. Bu alanların ihtiyacı olan yol, kanal, su şebekesi vb. altyapı yatırımlarını yapacağız. 
14) Yeni yapı yapan kardeşlerimize kolaylık sağlayacağız ve destekte bulunacağız.
15) Çocuk oyun alanları ile park ve bahçeler yapacağız.
16) Büyük Köprü Mevkii’ne sosyal tesis olarak yazlık çay bahçesi yapacağız.
17) Tarımsal faaliyetlere destek vereceğiz ve sulama kanallarının yapılmasını sağlayacağız. Mevcut su kanallarının tamirat ve bakımlarını yapacağız. 
18) Sosyal belediyecilik uygulamalarını daha etkin hale getireceğiz.
19) Halkımıza, tarım ve hayvancılık konularında uzman kişilerce eğitim verilmesi için gerekli organizasyonlar yapacağız.
20) Tarım, hayvancılık, arıcılık ve ormanlarımızla ilgili hususlarda Merkezî İdaremizle etkili bir irtibat sağlayacağız.
21) Her mahallede Halı Yıkama yerleri oluşturacağız.
22) Nüfus ve göç sorunun önlenmesi için yeni projeler geliştireceğiz.
Sosyal ve kültürel çalışmalar, konferanslar ve seminerler gerçekleştireceğiz.