BAŞKANIN MESAJI

 

Saygıdeğer çok kıymetli büyüklerim, sevgili gençler öncelikle hepinize teveccühünüzden dolayı teşekkürlerimi sunuyor hepinizi muhabbetle selamlıyorum.


Bildiniz üzere kurulduğu dönemden beri içerisinde yer aldığım AK Parti’den,30 Mart 2014 yerel seçimleri için Söğütlü Beldemizden belediye başkan adayı oldum. Adaylık başvurusu yaparken de belirtmiştim:” Amacımız Beldemizi, dolayısıyla memleketimizi bir adım daha ileriye taşımak, daha güzeli ile buluşturmak için çaba harcamaktı.”Bu Salih niyetle başvurumuzu gerçekleştirdik, çalışmalarımızı yürüttük.”İncinsek de incinmemek için” şahsım ve arkadaşlarım olarak elimizden gelen hassasiyeti gösterdik. Çünkü aynı kulvarda, aynı amaçla, aynı hedefe yürüyen Belediye başkan adayı arkadaşlarımla dün de, bugünde yarında birlikte, el ele, gönül gönüle yürüyeceğime şüphe yoktur. Gösterdiğimiz tüm hassasiyete rağmen yine de başkan adaylığı sürecinde, istemeden kalbini  kırdığımız, üzdüğümüz.bizden incinen arkadaşlarımız olduysa , hepsinden başta şahsım sonra da tüm arkadaşlarım adına helallik diliyorum.


Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen, bizi samimiyetle kucaklayan, ağırlayan dinleyen; Genel Merkez Yöneticilerimize, AK Parti Teşkilat mensuplarına, Gümüşhane Milletvekillerimize, Ak Parti İl Başkanımıza,İlçe Başkanlarımız ve yönetimine,Kadın Kolları Teşkilatımıza,Gençlik kolları Teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyor,hepsini saygıyla selamlıyorum.
Ayrıca şimdiye kadar hizmet etmekten gurur duyduğum ve bundan sonra da hizmetkarı olmaktan gurur duyacağım Söğütlümüze bu dönemde bizim için dua eden,dualarında bizlere yer verip,bizim için hayırlısını isteyen, tüm gönüldaşlarıma,hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Bu süreçte bizden desteğini eksik etmeyen, bizi dinleyen,kalemini,beldemizin ve ülkemizin daha müreffeh bir seviyeye ulaşması için kullanan değerli arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum.
Daha güzel günlerin yaşanacağı umut ve temennisiyle herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum.